KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 4558276
nr 455 8276
Skulpturgrupp
Rokokopar [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 5 mars 2007
kl 17:32:11
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr